Babadağ Yolu , Tehneli Dere Mevkii Ovacık / Fethiye / MUĞLA / TÜRKİYE

Görüşler :14

 • Blog Comments Image 1
  Sarah
  London

  My boyfriend and I have been Destina and had a great time!! The pool was great. Overall a great holiday - we didn't pay too much for it so I was really impressed with what we got. Will definitely be going back!!

 • Blog Comments Image 1
  Christine M.
  Manchester

  Food was fine, pool area was nice and the mix of holidaymakers made for an enjoyable holiday.A ten minute walk into town. Would I go back to the Destina ? YES Would I recommend to a friend YES

 • Blog Comments Image 1
  Nora & Jim
  Maher

  Thank you all for a brillkiant holdiday. Will recomend the Destina to all my friends. Absolute bargain all inclusive holiday. Thankyo.

 • Blog Comments Image 1
  Serkan Tarhan
  İstanbul

  Misafırperverlıgınız ve butun verılen hızmetler + yaklasımlarınız adına cok cok cok tesekkur ederım.

 • Blog Comments Image 1
  Adil IŞIK
  İstanbul

  misafirperverliğiniz,güleryüzünüz ve aldığımız hizmetten dolayı bize huzurlu ve unutulmayacak bir tatil yaşattığınız için teşekkür ederiz.Özellikle Yunus(Gİzmo)'ya çok teşekkürler.

 • Blog Comments Image 1
  Aziz Bağit

  Çalışanlarınızı çok iyi motive etmişsiniz. Bu size memnun müşteri olarak geri döneceğine inanıyorum. Göstermiş olduğunuz güleryüz ve ilgi için teşekkür ederim.

 • Blog Comments Image 1
  Okan & Melek
  Bursa

  balayımız için otelinizi tercih ettik. gerçekten çok hoş bir balayı geçirdik. güler yüzlü kibar personel eğlenceli aktiveteler doğa ile içiçe bir mekan.. teşekkür ederiz..

 • Blog Comments Image 1
  Beht Beattie
  Scotland

  Fantastic hotel, so friendly, food really good and atmosphere terrific made all the better by gadget and gizmo, holiday was so good in May we are returning in July,keep up the good work, a three star hotel which deserves five stars....

 • Blog Comments Image 1
  Şener AKAR
  İzmir

  ilk defa gelmemize rağmen çok memnun kaldık.Bize evimizi hiç aratmadınız..Gizmo ve Bülent güzel saatler geçirtti.seneye tekrar ordayız..Onur beye teşekkürler.

 • Blog Comments Image 1
  Ethem AVCI
  İstanbul

  işini severek yapan bi işletmeydi bizim için destina. unutulmaz anı ve hatıralarımız bizim gibi düşünen bütün müşterileriniz için geri dönüş kaynağı olacaktır sizlere. Tebrikler..

 • Blog Comments Image 1
  Mehtap ŞEN

  HİZMETİ TEMİZLİĞİ YEMEKLERİ VE ÇALIŞANLARIYLA HARİKA BİR OTEL!!! İNSANALARA MÜŞTERİ DEĞİL MİSAFİR GÖZÜYLE BAKAN BİR YAKLAŞIMLA BİR DAHA TEKARAR GİTME İSTEĞİ UYANDIRAN BİRYER KESİNLİKTE TAVSİYE EDERİM..

 • Blog Comments Image 1
  Kamil ERKILINÇOĞLU
  İzmir

  çok temiz, çalışanlar, her kes güler yüzlü, yemekler harika, her zaman size yardımcı olmak isteyen birileri var, güzel bir otel.teşekkürler destina otel.

 • Blog Comments Image 1
  Burcu & Volkan
  İzmir

  Çok keyifli bir yer her sene hiç düşünmeden gittiğim. Geçen yıl gelemedik ama bu yıl 3 kişi olarak geleceğiz :) Destina ailesi sizi seviyoruz.

 • Blog Comments Image 1
  Taner
  Fethiye

  Güzel bir hafta için hepinize teşekkürler :D

Sizde Yazın

FACEBOOK SAYFAMIZ
İLETİŞİM
SOCIAL MEDIA
HOTEL DESTİNA

Destina Otel’in sahip olduğu doğal güzellikleri ve hizmet kalitesini keşfedin

HAKKIMIZDA

OtelimizDestina Otel’in sahip olduğu doğal güzellikleri ve hizmet kalitesini keşfedin. Günbatımına ve Babadağın güzelliğine çıplak gözle tanıklık edebilir, Çam kokusuyla ciğerlerinizi doldurabilir, yeşilin her tonunu görebilir, gönlünüzce eğlenebilir, bu güzelliklerle beraber kaliteli bir hizmet ve samimi bir ortam bulabilirsiniz. Sizleri doğanın bu güzel hazineleri içinde, paranızın karşılığını eksiksiz alacağınız, güler yüzlü personelimiz, lezzetli yemeklerimiz ve temiz odalarımızla Destina Otel’e bekliyoruz. Mutlu insanların Yeri…